ESTETICKÁ DERMATOLOGIE

Odstraňujeme všechny nežádoucí projevy kůže, od pih, znamének, zhoubných i nezhoubných nádorů, žilek, bradavic, výrůstků až po ochlupení a tetování.

Estetické dermatologii se věnujeme výhradně na lékařské úrovni. Pro omlazení kůže využíváme celé spektrum účinných metod jako je laser, peeling, aplikace výplní či botulotoxinu.

CO DĚLÁME?

Chemický peeling

Chemickým peelingem léčíme problematickou pleť, akné, projevy stárnutí i jizvy. Jde o neinvazivní způsob omlazení pleti a vyhlazení vrásek, hojně využívaný pro rychlé výsledky a krátkou dobu ošetření.
Aplikaci provádí ošetřující lékař na základě vyšetření a s ohledem na potřebnou intenzitu. Z kůže se postupně odstraňují poškozené povrchové vrstvy a dochází tak k regeneraci.

Ošetření cévních útvarů laserem

Pomocí cévního laseru VBeam Prima lze léčit řadu kožních změn, které jsou dány mj. i postižením kožních cév (růžovka, metličky, varixy, bradavice, jizvy, nezhoubné kožní cévní nádory a cévní vrozené vady – oheň, hemangiomy u dětí, včetně ošetření hemangiomů po celkové léčbě). Ošetření je bezbolestné, neboť se provádí po místním znecitlivění (krémem nebo injekcí).

Ošetření jizev

Jizvy vznikají po chirurgickém ostranění kožních útvarů, po úrazech, popálení atd. K urychlení hojení jizev lze využívat neinvazivní bezbolestný stimulační laser MEDISOL, který nastartuje hojení kůže. Ošetření je vhodným doplňkem nejen po chirurgickém ošetření, ale také po léčbě jinými lasery nebo po kosmetickém ošetření.

Aplikace výplní

Kožní výplně jsou metodou odstranění vrásek, vyhlazení pokožky či korekce jizev. Výplň na bázi kyseliny hyaluronové navrací pokožce elasticitu a hydrataci. Výplně slouží také ke korekci rtů, povislých koutků, nosu či pokleslých očních víček. Jde o miniinvazivní zákrok, který s sebou nenese náročnou rekonvalescenci.

Laserová epilace

Laserovou epilací účinně odstraňujeme nežádoucí chloupky i s kořínky kdekoli na těle. Ošetření je rychlé, vhodné i pro větší plochy. Pro úplné odstranění se doporučuje zákrok opakovat, počet ošetření závisí na konkrétní ošetřované oblasti.

Botulotoxin

Aplikace botulotoxinu vyhlazuje mimické vrásky, odstraňuje projevy stárnutí. Využívá se ale i k odstranění nadměrného pocení v oblasti podpaží, dlaní či chodidel.

S ČÍM VÁM POMŮŽEME?

Odstranění jizev a cévek

Při odstraňování zarudnutí působí laser přímo uvnitř rozšířené cévky, kde se přemění na teplo a způsobí koagulaci – zatavení cévy. Postupně pak dochází k vstřebání a vymizení žilky. U ošetření pro odstranění jizev teplo podporuje tvorbu kolagenu zespodu, což vede k jejímu zarovnání a stažení

Odstranění tetování

Laser svými paprsky rozštěpí tetovací pigment na mikroskopické částice, které se odplaví přes bílé krvinky. Část z nich se vyloučí na povrch kůže v podobě stroupků, ty však do 2-3 týdnů zmizí.

Epilace

Epilační  laser používá své paprsky k proniknutí až do cibulky kde díky vzniklému teplu chlupy ničí. Díky tomuto již nový chloupek nevyroste.

Rejuvenace

Rejuvenace je neinvazivní metoda omlazení pleti. Působením laserového paprsku zde dochází k remodelaci kolagenu. Vlivem vysokého tepla zde probíhá smrštění a regenerace ochablých kolagenních a elastických vláken s výsledným vypnutím pokožky, stažením pórů a zjemněním drobných vrásek.

Depigmentační laser

Depigmentační laser  zasáhne obrovskou energií  zasáhnout přesně místo, kde chceme pigmentové skvrny odstranit a to vše bez poškození okolní tkáně. Paprsek laseru daný pigment rozloží na mikroskopické částečky, které bílé krvinky následně postupně odplaví z těla.

začneme konzultací

KOLIK TO STOJÍ?

Estetická konzultace

1500 Kč

konzultace trvá 30 minut

Spojte se
s námi

+420 734 211 211